Наша дружня команда!

В березні 2013 року нам виповнилося 10 років! Весь цей час ми шиємо і друкуємо для вас рекламні тканинні лляні, бавовняні еко-сумки, сумки з спанбонд, подарункові паперові та поліетиленові пакети! Наші вироби загальним тиражем майже 25 млн. шт. служать людям. Ми дуже пишаємося нашими еко-сумками, паперовими та поліетиленовими пакетами! Ми впевнені, що це тільки початок.

Ми пишаємося своїми людьми. ЦЕ СПРАВЖНЯ КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ! Ми цінуємо внесок у загальну справу кожного співробітника нашої фірми. Звідси висока якість наших виробів і стислі терміни виконання замовлень.
 
Ми завжди готові допомогти тим, хто потребує нашої допомоги. Ми робимо все, що в наших силах.

Ми даруємо надію хворим дітям та їх батькам, коли шиємо і друкуємо тканинні сумки-авоськи для дитячого благодійного фонду "инше життя", "Діти Чорнобиля за виживання".

Ми допомагаємо творчої молоді в їх вічному прагненні пізнати і знайти себе, виготовляючи тканинні промо-сумками різні молодіжні фестивалі, такі як дитячий танцювальний конкурс "Містерія танцю" і багато інших …

НАШІ ПРИНЦИПИ:

Навіть якщо у роботи немає кінця і краю - ми отримуємо задоволення від продуктивної спільної діяльності і прагнемо до гармонійного розвитку!

В будь-якій ситуації Ви можете розраховувати на нашу допомогу!

Час - дорогоцінне! Тому Вам не доведеться виконувати ту роботу, яку повинні робити ми!

Іноді ми говоримо «ні», тому що хочемо залишатися чесними. Не до будь якого терміну і не за кожну ціну ми можемо виготовити Вам продукцію.

Щоб захистити Вас від зайвих турбот, ми продумуємо всі деталі!

Тільки коли Ви задоволені нами, ми, звичайно, можемо пишатися собою!!!

 
В нашому офісі Ви можете ознайомитися з нашим асортиментом, а також отримати безкоштовні зразки наших виробів.
Ми знаходимося за адресою: м. Київ, провулок Куренівський, 4 / 8а, офіс 8, режим роботи: понеділок-п'ятниця з 9.00 до 18.00.
 
Телефонуйте, пишіть і приїжджайте!