• Брендований поліетиленовий пакет - один з найоптимальніших і недорогих рекламоносіїв. При цьому поліетиленовий пакет функціональний і необхідний кожному.

  Ми виробляємо пакети всіх типів: майка, банан, з петлевою ручкою, мішок. Можливість нанесення до 6 кольорів, в т.ч. повнокольорове зображення.

       При малих тиражах (від 100 шт) рекомендуємо заглянути в "Магазин готових виробів". У нас завжди є в наявності готові пакети під нанесення (трафаретний друк), які можливо замовити невеликим тиражем.

  alt
 • Гарний і якісний паперовий пакет - завжди асоціюється з престижем. Ми надаємо Вам можливість вибрати найбільш оптимальний варіант - замовити виготовлення фірмових паперових пакетів з нуля (оптимальна вартість при замовленні від 500 шт) або замовити нанесення на готові високоякісні картонні пакети (мін. тираж 100 штук)

  alt
 • Ми Виробники! ЕКО-сумка - це модно і зручно. Ми маємо повний власний цикл виробництва: ми купуємо тканину безпосередньо у виробників. Самі кроїмо, шиємо еко-сумки та друкуємо на них. Власний шовкотрафаретний друк до 6 кольорів. Власний принтерний текстильний друк (СMYK). Безкоштовне виготовлення оригінал-макету (1-2 варіанти). Ми зробили все, щоб Ви отримали дуже якісну еко-сумку за найнижчою ціною. Безкоштовно надсилаємо зразки тканин, з яких шиємо складські позиції сумок (в переліку нижче). Відшиваємо індивідуальні замовлення із будь-яких тканин та розмірів.

  alt

Еко технології

logos_green
Ми пропонуємо Вам виготовлення поліетиленових пакетів зі спеціальною добавкою, яка стимулює розпад поліетилену в умовах природного навколишнього середовища (прямі сонячні промені, вітер, дощі, сніг, мороз). Термін розпаду чистого поліетилену в навколишньому середовищі складає більше 100 років, термін розпаду з біо-добавкою - 1,5-2 роки.

Пакети поліетиленові

Пакет поліетиленовий типу майка

Пакет поліетиленовий типу майка
Ціни »

Пакет поліетиленовий типу банан

Пакет поліетиленовий типу банан
Ціни »

Паперові пакети

Паперові пакети будь-яких розмірів

Виготовимо вашій компанії фірмові паперові пакети за оптимальними цінами. Будь-які розміри, реальні терміни.
Ціни »

Еко-сумки

Екосумки на будь-який смак і колір

Пошиття тканинних еко-сумок (фірмові промо сумки): плоскі, об'ємні, трансформери, з натуральних матеріалів (бавовна, джут, льон) і штучних (спанбонд, нейлон). Недорого нанесемо логотип на сумки.
Ціни »

Новини ВСІ НОВИНИ

Нові види сумок з індивідуальним друком 15 сiчня 2021

Ми завжди намагаємось максимально задовольнити попит Замовників. Постійно розробляємо нові моделі еко-сумок та паперових пакетів.

Маска захисна багаторазового використання 27 липня 2020

2 шари: верхній захисний сумішева щільна спец тканина (колір на вибір)+внутрішній шар 100% бавовна бязь.

Еко-торби з друком від 1 шт 20 сiчня 2020

Тепер ми можемо надрукувати і 1 сумку протягом 10 хвилин.

Наші клієнтиВсі клієнти

КИЕВСТАР МТС amway
3medved citroen coral
danone dhl humana
intel macdonalds libero