• Брендований поліетиленовий пакет - один з найоптимальніших і недорогих рекламоносіїв. При цьому поліетиленовий пакет функціональний і необхідний кожному.

  Ми виробляємо пакети всіх типів: майка, банан, з петлевою ручкою, мішок. Можливість нанесення до 6 кольорів, в т.ч. повнокольорове зображення.

       При малих тиражах (від 100 шт) рекомендуємо заглянути в "Магазин готових виробів". У нас завжди є в наявності готові пакети під нанесення (трафаретний друк), які можливо замовити невеликим тиражем.

  alt
 • Гарний і якісний паперовий пакет - завжди асоціюється з престижем. Ми надаємо Вам можливість вибрати найбільш оптимальний варіант - замовити виготовлення фірмових паперових пакетів з нуля (оптимальна вартість при замовленні від 500 шт) або замовити нанесення на готові високоякісні картонні пакети (мін. тираж 100 штук)

  alt
 • ЕКО-сумка - це модно і зручно. Ми маємо повний власний цикл виробництва: ми купуємо тканину безпосередньо у виробників, а не у перекупників. Самі кроїмо, шиємо еко-сумки та друкуємо на них. Власний шовкотрафаретний друк до 6 кольорів. Власний принтерний текстильний друк (СMYK). Безкоштовне виготовлення оригінал-макету (1-2 варіанти). Ми зробили все, щоб ви отримали дуже якісну еко-сумку за найнижчою ціною. Безкоштоно надсилаємо зразки тканин, з яких шиємо складські позиції сумок.

  alt