• Брендований поліетиленовий пакет - один з найоптимальніших і недорогих рекламоносіїв. При цьому поліетиленовий пакет функціональний і необхідний кожному.

  Ми виробляємо пакети всіх типів: майка, банан, з петлевою ручкою, мішок. Можливість нанесення до 6 кольорів, в т.ч. повнокольорове зображення.

       При малих тиражах (від 100 шт) рекомендуємо заглянути в "Магазин готових виробів". У нас завжди є в наявності готові пакети під нанесення (трафаретний друк), які можливо замовити невеликим тиражем.

  alt
 • Гарний і якісний паперовий пакет - завжди асоціюється з престижем. Ми надаємо Вам можливість вибрати найбільш оптимальний варіант - замовити виготовлення фірмових паперових пакетів з нуля (оптимальна вартість при замовленні від 500 шт) або замовити нанесення на готові високоякісні картонні пакети (мін. тираж 100 штук)

  alt
 • Брендована сумка з екологічно чистого, гіпоалергенного, натурального і, в той же час, міцного матеріалу? Легко! Весь світ вже давно користується еко сумками, і ми пропонуємо Вам з нашою допомогою не відставати від світових еко-тенденцій! На Ваш вибір спанбонд, нейлон, бавовна, льон, джут. Викококлассние швачки готові відшити будь-який вид еко-сумки в стислі терміни і за прийнятною вартістю. Нанесення логотипу до 6 кольорів.

  alt